Ücretsiz wordpress tema bulunabilecek web siteleri

44
Bunu beğendim.
Loading...

Merhabalar bu yazımda wordpress web siteleri veya wordpress blog siteleri için ücretsiz olarak blog temalarının nerelerden nasıl bulabileceğimiz hakkında bilgiler vermeye çalışacağım. Ücretsiz ve premium özellikleri sahip wp teması bulmak biraz yorucu olabilir benimde amacımız sizi fazla yormadan bu temalara nasıl ulaşabileceğinizi anlatmak olacak.

WordPress (WP) temalarına ücretsiz olarak nasıl ulaşabiliriz ?

1 – Webmaster forumlarının ücretsiz tema bölümleri

Buralarda cidden güzel temalar bulmak mümkün olabiliyor. Tema sahiplerinin forum arkadaşları için ücretsiz olarak paylaştıkları bu temalar ile hem kendi sitelerinin reklamını yapıyorlar hemde arkadaşlarına yardımcı oluyorlar. Sizinde yapmanız gereken bu bölümlere gidip temalara ücretsiz olarak ulaşmak olabilir.

gibi bölümlerinden ücretsiz ve premium özellikli temalara ulabilirsiniz.

2 – Tema satış sitelerinin ücretsiz sunduğu temalar

Bazı tema satış siteleri kendi reklamlarını yapmak için ücretsiz olarak bazı temalarını paylaşabilmektedir. Ücretli tema satış sitelerini  gezerek ücretsiz temalara ulaşmanız mümkün olabilir.

3 – Tema  sahibi tarafından web sitelerinde yayınlana temalar

Bu tip temalara ulaşmak için google gibi arama motorlarının kullanmanız gerekecektir. Tema sahipleri kendi blog ve web sitelerinde tema paylaşımında bulunabilmektedir.

4- WordPress Tema Marketi

WordPress biraz haşır neşir olmuş kişilerin %99 unun bildiği bir yerdir ama ben yinede yazayım.

  • https://tr.wordpress.org/themes/  veya blogunuzun yönetim panelinden Görünüm – Temalar bölümünden wordpressin ücretsiz olarak sunduğu temalara ulaşabilirsiniz.

Uyarı :  Ücretsiz olarak bulacağınız temanın W.rez veya çalıntı olması başınıza bazı kötü sonuçların gelmesine sebeb olabilir. Siz ziyaretçilerime önerim çalıntı temaları kullanmamaya özen göstermeniz.

 

“Ücretsiz wordpress tema bulunabilecek web siteleri” üzerine 1 yorum

  1. CCVAT dedi ki:

    Teşekkür ederim. Tema bulmak zor iş bu zamanda gerçekten.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir